Voor algemene informatie:

Stuur een e-mail naar het secretariaat

Vragen, opmerkingen over deze site:

Mail naar a.riteco@ggz-nhn.nl


Contactgegevens van de locaties en projecten:

AC Den Helder
Weststraat 73
1781 BW Den Helder
0223-625523
Coördinator Karin van der Voort
e-mail: c.vandervoort@ggz-nhn.nl
Deelnemersraad: acraaddenhelder@gmail.com

AC Schagen
Hofstraat 54
1741 CD Schagen
0224-217296
Coördinator Ria Terneusen
e-mail: r.terneusen@ggz-nhn.nl
Deelnemersraad: acraadschagen@gmail.com

AC Heerhugowaard
Taxuslaan 34

1702 SC Heerhugowaard

088-6565004
Coördinator Tineke Valkering
e-mail: t.valkering@ggz-nhn.nl


AC Alkmaar
Drechterwaard 16
1824 EX Alkmaar
06-23979317
Coördinator Wouter van Maaren
e-mail: w.maaren@ggz-nhn.nl


AC Heiloo
De Bullaan 2
1851 VW Heiloo
072-5312312
Teamleiders Wim Haisma
e-mail: W.Haisma@ggz-nhn.nl
en Ben Kuiper
B.Kuiper@ggz-nhn.nl


Inloopvoorziening Hoorn
Wilhelminalaan 2
1623 MA Hoorn
0229-270178
e-mail: k.vanophem@ggz-nhn.nl

Brasserie De Mediaan
Brandpunt 1
1705 SK Heerhugowaard
072-5751050

Drukkerij de Dijk
Locatie Heiloo

De Bullaan 2
1851 VW Heiloo
072-5352586

Locatie Den Helder
Weststraat 71
1781 BW Den Helder
0223-683038
e-mail: drukkerijdedijk@ggz-nhn.nl

Groenvoorziening “De Buitenka(n)s”
De Bullaan 2
1851 VW Heiloo
06-51171304
Coördinator Wim Haisma
e-mail: W.Haisma@ggz-nhn.nl

 

Galerie “Kunst in de Kop”
Weststraat 74
1781 BW Den Helder
0223-625523
Coördinator Karin van der Voort
e-mail: c.vandervoort@ggz-nhn.nl

 

Project "Herstel"

Jane Pril
j.pril@ggz-nhn.nl
06-48426494

Saskia de Veij
s.deveij@ggz-nhn.nl
06-51731700

 

Project "Ha lekker gezond"
voeding@ggz-nhn.nl
project voeding
Drechterwaard 110
1824 CX Alkmaar


Project Telezorg 1e lijn
Telefoonnummer: 06- 12 66 81 55